Фінансова гарантія незалежного фінансового посередника

Послуги досвічених митних брокерів (представників) «ВІП БІЗНЕС плюс на постах: Вінницької, Одеської, Львівської, Волинської областей та інших митниць України.

Безкоштовна консультація

vip.business.plus@gmail.com

Фінасова гарантія

як спосіб забезпечення сплати митних платежів та діє на всій митній території України

Працюємо цілодобово
на 14 пунктах пропуску
24/7

Фінансова гарантія незалежного фінансового посередника

Послуги досвічених митних брокерів (представників) «ВІП БІЗНЕС плюс на постах: Вінницької, Одеської, Львівської, Волинської областей та інших митниць України.

Працюємо цілодобово
на 14 пунктах пропуску
24/7

Оформлення фінансових гарантій митними органами України

У випадках, зазначених у Митному кодексі України, фінансові гарантії надаються органам доходів і зборів під час або до декларування товарів, до їх прибуття на митну територію  та під час декларування до митних режимів, що передбачають сплату митних платежів або передбачають перебування товарів під митни мконтролем до моменту закінчення дії відповідного митного режиму.

Згідно з чинним законодавством України митні органи вимагають надання фінансової гарантії при ввезенні як акцизних товарів, так і деяких інших груп товарів.

На сьогодні найбільш поширеним способом забезпечення сплати митних платежів є фінансова гарантія незалежного фінансового посередника. Гарантія незалежного фінансового посередника (НФП) надається у вигляді документа. Такий вид гарантії є альтернативою гарантії у вигляді грошової застави. Він передбачає відсутність необхідності внесення грошової застави на рахунку митних органів, що, в свою чергу, дозволяє більш ефективно оперувати ними.

До переваг фінансової гарантії можна віднести:

Агенти з митного оформлення в будь-який час мають змогу порахувати суму митного боргу та запропонувати Вам тариф на фінансову гарантію. Після Вашої згоди з запропонованим тарифом, через годину Ви отримуєте гарантійний документ, який свідчить про забезпечення сплати митних платежів, далі Ваш транспортний засіб зможе відправитися відповідно до пункту призначення.

Переваги нашої компанії

та чому з нами комфортно співпрацювати

Вартість оформлення може залежати від обсягів і специфіки вантажу, митного режиму та переліку послуг. Ми зацікавлені в співробітництві з нашими клієнтами на постійній, партнерській основі, тому зможемо знайти взаємовигідні умови спів

Врахування специфіки Вашого бізнесу, комплексне митно-брокерське обслуговування дозволять знайти найбільш оптимальний і вигідний варіант рішення Ваших зовнішньоекономічних задач

Митне оформлення вантажів у максимально короткий термін, оплату за послуги можна здійснити як у відділенні банку пункту пропуску, так і по безготівковому розрахунку

Значний досвід декларування різних товарів; керівництво винятково українським законодавством та інтересами клієнта; уміння знайти вихід із найскладніших ситуацій

Ми оперативно реагуємо на ваші заявки і негайно проводимо розрахунок та пошук можливих варіантів митного очищення

ДП «ВІП БІЗНЕС ПЛЮС» ПП «ВІП БІЗНЕС» пропонує послуги з митного оформлення будь-яких вантажів від будівельних матеріалів, сантехніки, верстатів, обладнання для легкої і важкої промисловості, метизів до збірних вантажів, негабаритних вантажів з країн Європи, РФ та Республіки Білорусь. Митні представники нашої компанії беруть на себе весь комплекс послуг з митного оформлення вантажів клієнтів, сертифікації, експедиції і доставки з будь-якої точки світу до адреси замовника. Юридичний підрозділ компанії надає юридичну підтримку в процесах зовнішньоекономічної діяльності, при вирішенні питань, пов'язаних з митними органами. «ВІП БІЗНЕС ПЛЮС» м.Вінниця здійснює митне оформлення вантажів на 14 пунктах пропуску та підрозділах митного оформлення Вінницької, Одеської, Волинської та Львівської митниць ДФС.

Щоб дізнатися детальніше про повний перелік послуг або замовити послугу, заповніть форму нижче: