Попереднє інформування митних органів ЄС, Російської Федерації, Республіки Білорусь

Послуги досвідчених митних брокерів (представників) "ВІП БІЗНЕС плюс"

Безкоштовна консультація

vip.business.plus@gmail.com

Попереднє інформування митних органів інших держав

належним чином оформлене електронне попереднє інформування (ЕПІ)

Працюємо цілодобово
на 14 пунктах пропуску
24/7

Попереднє інформування митних органів ЄС, Російської Федерації, Республіки Білорусь

Послуги досвідчених митних брокерів (представників) "ВІП БІЗНЕС плюс"

Працюємо цілодобово
на 14 пунктах пропуску
24/7

Попереднє інформування митних органів ЄС, Російської Федерації, Республіки Білорусь

З 01.01.2011 в Європейському Союзі (Директива ЄС № 273/2009), а з 17.06.2012 на території Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану (Рішення Комісії Митного союзу від 09.12.2011 №899) діє обов'язкова вимога щодо попереднього інформування (декларування) про ввезення і транзит товарів і транспортних засобів. 

У разі, коли на митницю прибуває вантаж, про який немає попередньої інформації  в електронній базі митних органів країни ввезення, перевізнику надається обмежений час (не більше двох годин в країнах Митного союзу) для підготовки необхідного пакету документів в паперовій та електронній формах або самостійно або через митних брокерів, платні послуги яких в пунктах пропуску завищені в кілька разів. 

До того ж, перевізника може очікувати більш ретельний огляд транспортного засобу, а також може бути простій транспортного засобу на кордоні. Законодавством Євросоюзу передбачається повернення ТЗ за межі митної території ЄС у разі несвоєчасного подання попередньої інформації. 

Митне оформлення товарів без попередньої електронної інформації нині не здійснюється. 

Належне попереднє інформування митних органів країн ЄС і Митного Союзу про заплановане ввезення товарів дозволяє не тільки формально дотримуватися вимог законодавства та завчасно отримувати обов'язковий ідентифікаційний номер перевезення, але надає перевізнику і суб'єктам зовнішньоекономічної діяльності наступні переваги:

Наша компанія надає перевізникам і суб'єктам ЗЕД послугу попереднього електронного інформування про ввезення або транзит вантажів і транспортних засобів митних органів країн ЄС і Митного Союзу Російської Федерації, Білорусії і Казахстану. 

Залежно від країни ввезення (транзиту) товару, але не пізніше, ніж за 4:00 до запланованого часу прибуття транспортного засобу в митницю, необхідно надати таку інформацію і електронні копії документів:

Наші співробітники візьмуть на себе заповнення всіх необхідних документів, передадуть в подальшому необхідні документи в систему митних органів і повідомлять перевізнику (водію) обліковий номер електронного попереднього інформування (ідентифікаційний номер перевезення).

Переваги нашої компанії

та чому з нами комфортно співпрацювати

Вартість оформлення може залежати від обсягів і специфіки вантажу, митного режиму та переліку послуг. Ми зацікавлені в співробітництві з нашими клієнтами на постійній, партнерській основі, тому зможемо знайти взаємовигідні умови спів

Врахування специфіки Вашого бізнесу, комплексне митно-брокерське обслуговування дозволять знайти найбільш оптимальний і вигідний варіант рішення Ваших зовнішньоекономічних задач

Митне оформлення вантажів у максимально короткий термін, оплату за послуги можна здійснити як у відділенні банку пункту пропуску, так і по безготівковому розрахунку

Значний досвід декларування різних товарів; керівництво винятково українським законодавством та інтересами клієнта; уміння знайти вихід із найскладніших ситуацій

Ми оперативно реагуємо на ваші заявки і негайно проводимо розрахунок та пошук можливих варіантів митного очищення

ДП «ВІП БІЗНЕС ПЛЮС» ПП «ВІП БІЗНЕС» пропонує послуги з митного оформлення будь-яких вантажів від будівельних матеріалів, сантехніки, верстатів, обладнання для легкої і важкої промисловості, метизів до збірних вантажів, негабаритних вантажів з країн Європи, РФ та Республіки Білорусь. Митні представники нашої компанії беруть на себе весь комплекс послуг з митного оформлення вантажів клієнтів, сертифікації, експедиції і доставки з будь-якої точки світу до адреси замовника. Юридичний підрозділ компанії надає юридичну підтримку в процесах зовнішньоекономічної діяльності, при вирішенні питань, пов'язаних з митними органами. «ВІП БІЗНЕС ПЛЮС» м.Вінниця здійснює митне оформлення вантажів на 14 пунктах пропуску та підрозділах митного оформлення Вінницької, Одеської, Волинської та Львівської митниць ДФС.

Щоб дізнатися детальніше про повний перелік послуг або замовити послугу, заповніть форму нижче: