Оформлення Митних декларацій

Послуги досвічених митних брокерів (представників) «ВІП БІЗНЕС плюс на постах: Вінницької, Одеської, Львівської, Волинської областей та інших митниць України.

Безкоштовна консультація

vip.business.plus@gmail.com

Митне оформлення
виконання митних формальностей, необхідних для випуску товарів, транспортних засобів комерційного призначення
Працюємо цілодобово
на 14 пунктах пропуску
24/7

Оформлення Митних декларацій

Послуги досвічених митних брокерів (представників) «ВІП БІЗНЕС плюс на постах: Вінницької, Одеської, Львівської, Волинської областей та інших митниць України.

Працюємо цілодобово
на 14 пунктах пропуску
24/7

Оформлення митних декларацій

Під час перевезення вантажів по території України у режимі транзит, законодавством України передбачено митне оформлення товарів. Воно передбачає декларування вантажів у пункті пропуску на державному кордоні України.

Представники нашої компанії якісно та швидко оформлять транзитну декларацію, а також нададуть консультацію та допоможуть вирішити будь-які питання, які пов’язані з оформлення транзитної декларації. 

Агенти з митного оформлення ДП «ВІП БІЗНЕС плюс» також надають послуги з декларування товарів в режимі імпорт (митне очищення вантажу) та експорт. 

Процес розмитнення товарів, а також оформлення експортних декларацій здійснюється на сьогодні у таких пунктах пропуску, як: «Старокозаче», «Виноградівка», «Кучурган», «Іллічівський морський торговельний порт», «Рені», «Шегині», «Краковець», «Могилів-Подільський», «Ковель».

Плату за кожну послугу щодо оформлення митної декларації можна здійснити у відділенні банку в пункті пропуску як безпосередньо на кордоні, так і по безготівковому розрахунку.

Переваги нашої компанії:

Ми забезпечуємо нашим клієнтам швидке оформлення необхідних документів  на кордоні при міжнародному транзиті та гарантовану доставку вантажів за місцем призначення. 

Переваги нашої компанії

та чому з нами комфортно співпрацювати

Вартість оформлення може залежати від обсягів і специфіки вантажу, митного режиму та переліку послуг. Ми зацікавлені в співробітництві з нашими клієнтами на постійній, партнерській основі, тому зможемо знайти взаємовигідні умови спів

Врахування специфіки Вашого бізнесу, комплексне митно-брокерське обслуговування дозволять знайти найбільш оптимальний і вигідний варіант рішення Ваших зовнішньоекономічних задач

Митне оформлення вантажів у максимально короткий термін, оплату за послуги можна здійснити як у відділенні банку пункту пропуску, так і по безготівковому розрахунку

Значний досвід декларування різних товарів; керівництво винятково українським законодавством та інтересами клієнта; уміння знайти вихід із найскладніших ситуацій

Ми оперативно реагуємо на ваші заявки і негайно проводимо розрахунок та пошук можливих варіантів митного очищення

ДП «ВІП БІЗНЕС ПЛЮС» ПП «ВІП БІЗНЕС» пропонує послуги з митного оформлення будь-яких вантажів від будівельних матеріалів, сантехніки, верстатів, обладнання для легкої і важкої промисловості, метизів до збірних вантажів, негабаритних вантажів з країн Європи, РФ та Республіки Білорусь. Митні представники нашої компанії беруть на себе весь комплекс послуг з митного оформлення вантажів клієнтів, сертифікації, експедиції і доставки з будь-якої точки світу до адреси замовника. Юридичний підрозділ компанії надає юридичну підтримку в процесах зовнішньоекономічної діяльності, при вирішенні питань, пов'язаних з митними органами. «ВІП БІЗНЕС ПЛЮС» м.Вінниця здійснює митне оформлення вантажів на 14 пунктах пропуску та підрозділах митного оформлення Вінницької, Одеської, Волинської та Львівської митниць ДФС.

Щоб дізнатися детальніше про повний перелік послуг або замовити послугу, заповніть форму нижче: